HAKKIMIZDA

Hakkımızda

  Sıhhat Tekstil 1992 yılında ev tekstili imalatı ile ticaret hayatına başlamıştır. 2010 yılında bilgi birikimi ve tecrübesi ile inşaat sektöründe de yer almıştır.

  Herkes gibi bizimde bir hikayemiz var.

  Bu hikaye bir kişinin değil, farklı iş ve yaşam tecrübelerine sahip, her gün yeni bir heyecan ile aynı hayalin peşinden yola koyulan ekibin hikayesi.

  Evlerimiz bizim sığınağımız, yuvamız, demir attığımız sakin koylardır. Sevdiklerimiz ile paylaştığımız bu özel dünyada herşeyin en iyisini, en güzelini, en sağlıklısını istiyoruz. Zarafet, estetik, rahatlık, kalite ve konfor evlerimizde aradığımız özelliklerdir. Bu yüzden Türkiye’nin en büyük markaları olan, KARACA ZÜCCACİYE, KARACA HOME, ÖZDİLEK, TAÇ, TEFAL, ROWENTA, SCHAFER, NEHİR, NURPAK, GÜRAL PORSELEN gibi markaların birleştiği 800 m² mağaza ve 1000 m²’lik deposu ile hizmet vermektedir.

  Sıhhat Tekstil, doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı kendine vizyon edinmiştir.

  Sıhhat Tekstil, iş çeşitleri, çözümleri ve yüksek iş ahlakı ile müşterilerin ve çalışanların ilk tercihi olmayı, yüksek standartlı, kaliteli hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı kendine misyon edinmiştir.